WhatsApp Destek

400 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Cobra Hap
Cobra Hap

Cobra 130 mg Kırmızı Hap

DNZE-0289

Cobra 130 mg Kırmızı Hap en iyi özellikleri ve gerçek kullanıcı yorumları en ucuz fiyat ve kampanya seçenekleriyle hemen sipariş verin ödemenizi kapıda yapın!

159,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • 1 iş günü içinde kargoda
  • 1 ay

Cobra 130 mg Kırmızı Hap hayatımızın yaşadığımız olumsuz olaylardan vücudumuzun etkilemesi durumunda cinsel ilişkiye kadar performans düşüklüğüne neden olan bu olumsuzluklara karşı özel olarak üretilmiştir. Günlük yaşantımızın her ne kadar basit gözükse de gün içinde yaşadığımız olumsuz olaylar vücudumuzu ister istemez yıpratmakta.

Bu yıpranma sonucunda birçok sorun ortaya çıkmakta bu sorunların en başında erkeklerde gözüken sertleşmeme, erken boşalma gibi sorunlardır. Bu sorunların yaşanması takdirde erkek kendisine karşı özgüven eksikliği partnerine karşı utanç hissi ve bir daha ki sefer olmaması için elinden geleni yapma gibi durumlarla karşı karşıya kalacaktır.

Cobra 130 mg Kırmız Hap Cinsel Sorunlara Çözüm Üretecek

Her ne kadar erkek sorun yaşıyor gibi gözükse de partnerinizde sizin kadar sorun yaşar. Partnerinizin tatmin olması da sizin kadar önemlidir. Tatmin olamaması durumda gün geçtikçe size ve cinsel ilişkiye karşı olan bakış açısı değişecektir. Değişim sonrasında cinsel ilişkileriniz ve duygusal ilişkiniz kötü sonuçlarla sonuçlanabilir. Bu kar topu etkisiyle büyüyen sorunları ortadan kaldırmak için Cobra 130 mg Kırmızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Kullandığınız andan itibaren etkisine siz ve partneriniz inanamayacaksınız. Sorunları ortadan kaldırarak cinsel ilişkileriniz sizler için unutulmaz saatlerden oluşacaktır. Cinsel ilişkiniz kadar günlük yaşantınızda olumlu yönde etkilenecektir. Günlük yaşantınızda iş hayatınıza önem veriyorsanız önceden yaşadığınız sorunlarla beraber başarılı olmak mümkün değildir. Sorunları ortadan kaldırdıktan sonra başarıya giden adımlarınızı kendinizden daha emin bir şekilde atabileceksiniz. Bu da sizin başarılı sonuçlar elde etmenize neden olacaktır.

Cobra 130 mg Kırmızı Hap Nasıl kullanılır?

Cobra 130 mg Kırmızı Hap 24 saatte bir olmak üzere ağız yoluyla bol su tüketilerek kullanılması en doğru biçimdir. 24 saatte bir olmasının nedeni ürünümüz kullanıldıktan ortalama 8 ile 10 saat arasında etkisini göstereceği için ikinci bir doz alımına ihtiyaç duymayacaksınız. Fazla doz alımı zaten önerilmeyen bir kullanım şeklidir. Fazla doz alımınızda sağlık açısından tehlikeli bir derecede yan etkilere neden olabileceği için kullanımı katiyen tavsiye edilmez. Uzmanlarımızın önerdiği şekilde 24 saatte bir adet ağız yoluyla bol su ile tüketmek en doğru kullanım şeklidir.

Cobra 130 mg Kırmızı Hap Alkol ile Tüketilir mi?

Cinsel hiçbir takviyenin alkol ile kullanılması tavsiye edilmez. Ürünümüzün içeri doğal bileşenler ile oluşmasına rağmen alkol içerisinde bulunan bazı maddeler ile birleşimi halinde olumsuz yan etkilere neden olabilir. Alkollü bir günün ardından da ürünümüzü kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Alkolün sağlık açısından vücuda çok büyük zararlı olduğu için alkolü hayatınızdan ne kadar çıkartabilir ya da azaltabilirseniz sizler için o kadar iyi olacaktır. Uzmanlarımızın önerdiği şekilde kullanmanız en doğru kullanım şekli olacaktır.

Cobra 130 mg Kırmızı Hap Kimler Kullanmalı veya Kullanmamalı?

Cinsel ilişki esnasında erekte olamama gibi sorunlar yaşayan. İlişki sırasında erken boşalma gibi şeylerle karşı karşıya kalan kişiler için üretilmiş olup kullanıma sunulmuştur. 18 yaş altı ve 65 yaş üstü bireylerimizin kullanımına uygun değildir. Erkekler için özel olarak üretilip deneyler halinde onaylanmıştır bu gibi şeyler kadınlar üzerinde denenmediği için kadınlarda kullanıma uygun değildir.

Kadınların bu gibi ürünleri kullanması halinde sağlıklarını ciddi boyutta tehlikeye atabilirler. Hastalıklarından dolayı uzman tavsiyesi olmadan doktor tavsiyesi olmadan kullanmaları tehlikeli olabilecek kişiler ise şunlardır;

• Damar yollarında herhangi bir sorun olup bunun üzerine ilaç kullanan,
• Kalp hastalığı olan,
• Karaciğer yetmezliği,
• Böbrek sorunları olan,

Yukarıda bahsedilen problemleri olan veya yaşayan bundan dolayı da yüksek dozda ilaç kullanan kişilerin uzman ve doktor tavsiyesi olmadan bu gibi ilaçları tüketmeleri kesinlikle tavsiye edilmez.

Cobra 130 mg Kırmızı Hap Yan Etkileri var mı?

Ürünümüzü sipariş eden ve kullanan müşterilerimiz gayet olumlu sonuçlar aldığını memnun olduklarını bizlere sık sık bildiriyorlar. Kullanan ve belirli bir kesimde oluşan bazı yan etkiler vardır ve yan etkiler kısaca şöyledir;

• İştah da ara ara kesilmeler,
• Midesel bazı sorunlar (bulantı, yanma hissi vb.)
• Solunum yollarında belirli ufak sıkıntılar (Daralma, nefes almakta zorluk, burun tıkanıklığı gibi)
• Bağırsaklarda yaşanan ishal, kabız gibi sorunlar
• Gün içerisinde normalinden daha fazla yorulmak

Yukarıda bahsedildiği üzere sağlık açısından bir sıkıntı yaratmayacak ve kısa bir sürede geçecek ufak yan etkiler gözlemlenmiştir. Yan etkiler kişisel sorunlardan da kaynaklı olabilir.

Ürünümüzden sipariş vermeniz durumunda gizlilik esas kalacak ve siparişinizin hakkında kimse bilgi sahibi olmayacaktır. Ürünü size ulaşmasında yardımcı olan 3. Şahıslar paket içeriği hakkında herhangi bir fikir sahibi olmayacaktır. Ürüne olan talep fazladır ve buna göre stok sunulmuştur. Çoklu alımlarınızda herhangi bir sorun çıkmayacaktır.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Deniz Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar